Szczegóły oferty

Referent do spraw administracyjnych

ENERGO ZDZISŁAW ALBERCIŃSKI

OFERTA NIEAKTUALNA

kwidzyn, pomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-24

Data wygaśnięcia:
2018-06-01

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2100 PLN

Artykuł Referent do spraw administracyjnych - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: średnie zawodowe, typ: ekonomiczne
  • wyższe (w tym licencjat), typ: ekonomiczne - pożądane - umiejętności: Prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie zawodowe, staż: 1 lat
  • obsługa komputera i urządzeń biurowych - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • niemiecki - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - pożądane
  • wykształcenie min. średnie ekonomiczne, min. 1 rok doświadczenia zawodowego w prowadzeniu spraw kadrowych, prawo jazdy kat. B, obsługa komputera i urządzeń biurowych, znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Zakres obowiązków:

  • prace administracyjno-biurowe oraz obsługa kadrowa pracowników

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty potrzebne do zgłoszenia się na ofertę: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).