Szczegóły oferty

Referent archiwista ds. digitalizacji

Polskie Wydawnictwo Muzyczne

OFERTA NIEAKTUALNA

kraków, małopolskie, Polska

Data dodania:
2018-10-01

Data pierwszej publikacji:
2018-10-01

Data ostatniej aktualizacji:
2018-10-20

Data wygaśnięcia:
2018-10-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Artykuł Referent archiwista ds. digitalizacji - obrazek nagłówkowy

W związku z realizacją projektu „Digitalizacja zasobów będących w posiadaniu Polskiego Wydawnictwa Muzycznego” Polskie Wydawnictwo Muzyczne - instytucja kultury zatrudni:

Referenta archiwistę ds. digitalizacji

Miejsce pracy: Kraków

Wymiar pracy: pełny etat, umowa na czas określony.

Zakres obowiązków

  • archiwizacja dokumentów cyfrowych zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • tworzenie metadanych zgodnie z modelem Dublin Core
  • przygotowanie materiałów do digitalizacji
  • obróbka materiałów w programach graficznych
  • współpraca z zespołem ds. digitalizacji
  • kontrola oraz korekta plików

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość modelu Dublin Core
  • bardzo dobra znajomość MS Office, obsługi komputera
  • mile widziana znajomość pakietu Adobe
  • sumienność, dokładność i systematyczność
  • bardzo dobra umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność – praca w systemie dwuzmianowym

Oferujemy

  • pracę w renomowanej instytucji kultury
  • dobre i stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji oraz zdobycia doświadczenia
  • ciekawą i samodzielną pracę

Zainteresowanych prosimy o składanie pisemnych zgłoszeń zawierających list motywacyjny oraz CV na adres: [email protected] z umieszczeniem w temacie wiadomości: referent archiwista ds. digitalizacji + imię i nazwisko lub przesłanie pocztą na adres: Polskie Wydawnictwo Muzyczne, al. Krasińskiego 11a, 31-111 Kraków w terminie do dnia 20 października 2018 roku.