Szczegóły oferty

(ref. za zatr. os. do 30 r.ż.) serwisant, obsługa techniczna, kierowca

OFERTA NIEAKTUALNA

toruń, kujawsko-pomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2017-06-05

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-06-30

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2000 PLN

Artykuł (ref. za zatr. os. do 30 r.ż.) serwisant, obsługa techniczna, kierowca - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe - dodatkowe
  • wymagane są następujące uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B*
  • uprawnienia elektryczne do 1 kv - pożądane
  • zdolnosci manualne

Zakres obowiązków:

  • serwisowanie urządzen klimatyzacyjnych, grzewczych, wodnych, wykonywanie przeglądów, eksploatacji, montaże nowych urzadzeń i instalacji, przygotowywanie opinii i ekspertyz technicznych

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Mazowiecka 49a Toruń 87-100 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Pracodawca wymaga dostarczenia następujących dokumentów: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).