Podstawowe informacje

Recepcjonista

P.H.U. B-H Sp. z o.o.

Zbuczyn, Mazowieckie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
15-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Recepcjonista

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: średnie ogólnokształcące - języki obce: rosyjski - w mowie: dobry, w piśmie: podstawowy - inne zawody: Recepcjonista hotelowy
  • wymagana znajomość komunikatywna j.rosyjskiego, pracodawca przyuczy do zawodu recepcjonista hotelowy, mile widziane umiejętności kulinarne

Zakres obowiązków:

  • Meldowanie i wymeldowywanie gości hotelowych w j. rosyjskim i ojczystym, oraz rozliczanie gości z pobytu, przyjmowanie rezerwacji telefonicznych, mailowych, przygotowanie nieskomplikowanych posiłków dla gości hotelowych, dbałość o czystość miejsca pracy. Praca na jedna zmianę w godz. 14.00 - 22.00

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Brak danych.

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.06.2018