Podstawowe informacje

Recepcjonista

AMW Hotele Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
01-09-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2390 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Recepcjonista

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe - pożądane - inne zawody: Recepcjonista hotelowy - pożądane
  • wykształcenie min. średnie, osoba nieucząca się, staż pracy - brak wymagań, preferowane osoby z doświadczeniem zawodowym w obsłudze klienta znajomość przynajmniej jednego języka obcego (angielski lub niemiecki)

Zakres obowiązków:

  • Praca na recepcji do 12 godzin dziennie, obsługa klienta. Praca w godzinach: 8-20, 20-8. Oferta dostępna w sali H, C, E. Po okresie próbnym, umowa na czas określony. kontakt: 693 082 064 h.jadowska@amwhotele.pl

Wytyczne do aplikacji:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 02.11.2017