Podstawowe informacje

Recepcjonista / Recepcjonistka

PHU "EDEN" WALERIAN KASPERSKI

OFERTA NIEAKTUALNA

Ustka, Pomorskie

Data publikacji:
01-11-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Recepcjonista / Recepcjonistka

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - umiejętności: biegła obsługa komputera z obsługą internetu - języki obce: niemiecki - w mowie: podstawowy, w piśmie: podstawowy
  • angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • Znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego, obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office, obsługa urządzeń biurowych (skaner, faks, ksero), wysoka kultura osobista, łatwość w nawiązaniu kontaktów, mile widziane doświadczenie zawodowe.

Zakres obowiązków:

  • Praca polega na meldowaniu, wymeldowywaniu i rozliczaniu Gości hotelowych, przyjmowaniu rezerwacji
  • umowa na 2 lata
  • godziny pracy: 7.00- 19.00

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy

Osoby zainteresowane ofertą powinny dostarczyć: CV

Język składanych dokumentów: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017