Szczegóły oferty

Recepcjonista / Recepcjonistka

PHU "EDEN" WALERIAN KASPERSKI

OFERTA NIEAKTUALNA

ustka, pomorskie

Data dodania:
2017-11-01

Data pierwszej publikacji:
2017-11-01

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Recepcjonista / Recepcjonistka - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - umiejętności: biegła obsługa komputera z obsługą internetu - języki obce: niemiecki - w mowie: podstawowy, w piśmie: podstawowy
  • angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • Znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego, obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office, obsługa urządzeń biurowych (skaner, faks, ksero), wysoka kultura osobista, łatwość w nawiązaniu kontaktów, mile widziane doświadczenie zawodowe.

Zakres obowiązków:

  • Praca polega na meldowaniu, wymeldowywaniu i rozliczaniu Gości hotelowych, przyjmowaniu rezerwacji
  • umowa na 2 lata
  • godziny pracy: 7.00- 19.00

Sposób aplikowania:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).