Podstawowe informacje

Recepcjonista

HOTEL SPA DR IRENA ERIS POLANICA ZDRÓJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPO

OFERTA NIEAKTUALNA

Polanica Zdrój, Dolnośląskie

Data publikacji:
04-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2300 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Recepcjonista

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: średnie ogólnokształcące - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: podstawowy

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługi gości hotelowych w recepcji głównej hotelu, formalności związane z pobytem gości, obsługa programu Fidelio, kasy fiskalnej, terminala
  • komunikacja i współpraca z innymi działami hotelowymi, aktywna sprzedaż usług hotelowych

Wytyczne do aplikacji:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć następujące dokumenty: cv

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 02.11.2017