Podstawowe informacje

Recepcjonista

OFERTA NIEAKTUALNA

Kolbuszowa, Podkarpackie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
30-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Recepcjonista

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: średnie ogólnokształcące - pożądane

Zakres obowiązków:

  • recepcjonista Oferta pracy skierowana do osób bezrobotnych do 30 r.ż. z ustalonym II profilem pomocy. Rodzaj wyk. pracy: obsługa kilentów, znajomość w zakresie suplementacji. Miesjce wyk. pracy: ul. J. Piłsudskiego 27, 36-100 Kobuszowa. Godziny wyk. pracy: 7:00-15:00
  • 14:00-22:00.

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej Piłsudskiego 59A Kolbuszowa 36-100 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 19.06.2018