Podstawowe informacje

Recepcjonista

IS POLSKA SP. Z O.O.

OFERTA NIEAKTUALNA

Jawor, Dolnośląskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
08-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Recepcjonista

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - języki obce: angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły

Zakres obowiązków:

  • Obsługa centrali telefonicznej oraz korespondencji biurowej (poczta, przesyłki kurierskie). Obsługa recepcyjna gości, rezerwowanie sal konferencyjnych. Biezące prace administracyjne. współpraca z dostawcami usług zewnętrznych. Dbanie o właściwy obieg dokumantów. Współpraca z innymi działami firmy w zakresie doraźnej pomocy.

Aplikowanie według wytycznych:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV+skierowanie

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018