Szczegóły oferty

Ratownik medyczny (nr 3576)

Zespół Domów Pomocy Społecznej i Ośrodków Wsparcia w Bydgoszczy

OFERTA NIEAKTUALNA

police, kujawsko-pomorskie, Polska

Data dodania:
2018-06-03

Data pierwszej publikacji:
2018-06-02

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-06-30

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2650 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Ratownik medyczny (nr 3576) - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie pomaturalne/policealne
  • wyższe (w tym licencjat) - pożądane - inne zawody: Ratownik medyczny
  • - wymagane wykształcenie kierunkowe policealne, preferowane wyższe - mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną, - odpowiedzialność, empatia, wrażliwość - dyplom w zawodzie - wymagany stopień niepełnosprawności w stopniu umożliwiającym wykonywanie pracy na stanowisku

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie czynności opiekuńczo-pielęgnacyjnych, diagnostycznych, podejmowanie zabiegów leczniczych, podawanie leków, uczestnictwo przy wizytach lekarskich i w poradniach specjalistycznych

Aplikowanie:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

kontakt tel. 666-305-844 - p. Monika Sikora - Świtek w godz. 7:00-15:00 zmiany w godz. 6:00-17:00

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).