Podstawowe informacje

Ratownik medyczny (nr 3576)

Zespół Domów Pomocy Społecznej i Ośrodków Wsparcia w Bydgoszczy

OFERTA NIEAKTUALNA

Police, Kujawsko-Pomorskie

Data publikacji:
02-06-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2667 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Ratownik medyczny (nr 3576)

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie pomaturalne/policealne
  • wyższe (w tym licencjat) - pożądane - inne zawody: Ratownik medyczny
  • - wymagane wykształcenie kierunkowe policealne, preferowane wyższe - mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną, - odpowiedzialność, empatia, wrażliwość - dyplom w zawodzie - wymagany stopień niepełnosprawności w stopniu umożliwiającym wykonywanie pracy na stanowisku

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie czynności opiekuńczo-pielęgnacyjnych, diagnostycznych, podejmowanie zabiegów leczniczych, podawanie leków, uczestnictwo przy wizytach lekarskich i w poradniach specjalistycznych

Sposób aplikowania:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

kontakt tel. 666-305-844 - p. Monika Sikora - Świtek w godz. 7:00-15:00 zmiany w godz. 6:00-17:00

Język składanych dokumentów: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.06.2018