Szczegóły oferty

Przyjmujacy zakłady wzajemne

Ogłoszenie użytkownika OLX

gryfice, zachodniopomorskie

Data dodania:
2019-06-06

Data pierwszej publikacji:
2019-06-05

Data ostatniej aktualizacji:
2019-07-19

Warunki zatrudnienia:
B2B / Kontrakt, Pełny etat

Pochodzenie oferty:
OLX

Opis oferty pracy

Artykuł przyjmujacy zakłady wzajemne - obrazek nagłówkowy

firma bukmacherska totolotek s.a. poszukuje osoby, która dołączy do zespołu dynamicznie rozwijającej się firmy na stanowisko: przyjmujący zakłady wzajemne.
oczekiwania
• znajomość obsługi komputera
• wykształcenie średnie
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• komunikatywność oraz umiejętność działania w zespole
• zaangażowanie
• mile widziane doświadczenie w handlu lub usługach

świadczenie usług polegać będzie min. na obsłudze klienta , sprzedaży naszych produktów, informowaniu o promocjach, wypłat wygranych, oraz dbaniu o pozytywny wizerunek firmy i dobre relacje z klientem.
oferujemy:
• godzinową stawkę , która ulega podwyższeniu wraz z twoim zaangażowaniem;
• atrakcyjny pakiet premiowy;
• cykliczne szkolenia produktowo-sprzedażowe;
• miłą atmosferę i wsparcie zespołu. zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv.
informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnej rekrutacji prowadzonej przez totolotek s.a. (zgodnie z ustawą z dn. 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych oraz rozporządzenia parlamentu europejskiego 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku).”

Sprawdź również inne oferty z branży:

Handlowiec stacjonarny i mobilny gryfice
Ogłoszenie użytkownika OLX gryfice, zachodniopomorskie

opis stanowiska: - dbanie o rozwój, wielkość i jakość sprzedaży, - monitoring rynku i konkurencji,   - obsługa klientów strategicznych, - kształtowanie wizerunku firmy na zewnątrz,     wymagania: - wykształcenie minimum średnie, - doświadczenie w branży papierniczej mile widziane, - duża motywacja do pracy, ukierunkowanie