Podstawowe informacje

Przedstawiciel ubezpieczeniowo-finansowy

OFERTA NIEAKTUALNA

Koło, Wielkopolskie

Data publikacji:
11-04-2018

Data ostatniej aktualizacji:
09-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Przedstawiciel ubezpieczeniowo-finansowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: średnie ogólnokształcące - umiejętności: Prawo jazdy kat. B - inne zawody: Pozostali agenci ubezpieczeniowi
  • Mile widziane doświadczenie, niekaralność

Zakres obowiązków:

  • obsługa aktywnych klientów, pozyskiwanie nowych klientów

Wytyczne do aplikacji:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Kole Sienkiewicza 27 Koło 62-600 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Giełda Pracy w dniu 11.06.2018 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kole, pok nr 2, godz. 10.00. Wymagane CV

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 11.06.2018