Szczegóły oferty

Przedstawiciel Medyczny

AUDICAL Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2018-11-23

Data pierwszej publikacji:
2018-11-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-12-19

Data wygaśnięcia:
2018-12-21

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Artykuł Przedstawiciel Medyczny - obrazek nagłówkowy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą której misją jest poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań w medycynie. Naszym głównym celem jest wprowadzanie nowych, wysokiej jakości technologii medycznych, znacząco poprawiających istniejące możliwości terapeutyczne, w jednostkach chorobowych o dużym znaczeniu społecznym.

Dostarczamy specjalistyczny sprzęt medyczny dla audiologii, laryngologii, otoneurologii. Prowadzimy własne projekty badawcze.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za realizację planu promocyjnego;
  • Odpowiedzialność za budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z lekarzami na powierzonym terytorium.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Odwaga, pewność siebie, pozytywne nastawienie i wysoka kultura osobista;
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i ambitne podejście do zadań;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Medycznego (laryngologia)
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów;
  • Elastyczność działania;
  • Znajomość procedury sprzedażowej;
  • Umiejętność obsługi komputera, dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie;
  • Szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy;
  • Samochód oraz telefon służbowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez AUDICAL sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Audical sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grzybowska 80/82/700, 00-844 Warszawa. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.