Podstawowe informacje

Przedstawiciel handlowy

RUYI Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Wola Mrokowska, Mazowieckie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 1200 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Przedstawiciel handlowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: średnie ogólnokształcące - języki obce: chiński - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry
  • komunikatywność

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie i obsługa klientów, promowanie i sprzedaż towarów i usług oferowanych przez firmę, sporządzanie dokumentacji w języku chińskim

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Brak danych.

Składanie aplikacji - język: polski Dodatkowy opis: pozyskiwanie i obsługa klientów, promowanie i sprzedaż towarów i usług oferowanych przez firmę, sporządzanie dokumentacji w języku chińskim

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.05.2018