Szczegóły oferty

Przedstawiciel Handlowy

Happy Socks Polska

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-10-14

Data pierwszej publikacji:
2018-09-25

Data ostatniej aktualizacji:
2018-10-28

Data wygaśnięcia:
2018-10-25

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

top

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • utrzymanie relacji z obecnymi klientami firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • realizacja planów sprzedażowych
  • monitorowanie oraz analizę sprzedaży klientów
  • raportowanie wyników pracy
  • dbanie o wizerunek marki

Oczekiwania:

  • otwartość i komunikatywność
  • umiejętności pracy w zespole
  • umiejętność budowania pozytywnych i trwałych relacji z Klientem
  • wysoka motywacja i zorientowanie na cele sprzedażowe
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu MS Office
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży odzieżowej
  • wykształcenie minimum średnie
  • kreatywność

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • system premii uzależniony od osiąganych wyników
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • ciekawą pracę w dynamicznym środowisku i przyjaznej atmosferze
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
Chcesz dołączyć do Happy Socks Polska?

Wyślij swoje CV  klikając w przycisk aplikowania.
DOŁĄCZ DO NAS
Pochodząca ze Szwecji, marka Happy Socks, w ciągu 10 lat, podbiła rynek i jest obecna w ponad 80 krajach na całym świecie. Oferuje wielokolorowe skarpety oraz bieliznę. Wszystko zaczęło się pod zasnutym chmurami, kwietniowym niebem, podczas kolejnej spóźniającej się szwedzkiej wiosny 2008 roku. Narodziła się wizja, by zwykły, codzienny element ubioru zamienić w kolorowy dodatek promujący radość. Nierozerwalne połączenie najwyższej jakości, kunsztu i kreatywności. Koncept doprowadzony do perfekcji przez kolektyw Happy Socks; wielokolorowe wzory; kropki, paski, romby, i inne formy geometryczne. Czysta zabawa, przyjemność i odrobina radości, jaką marka chce nieść właśnie za pomocą swoich dodatków.