Szczegóły oferty

Przedstawiciel handlowy w branży automatyka, hydraulika, pneumatyka

PRO AUTOMATIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

katowice, śląskie

Data dodania:
2017-10-04

Data pierwszej publikacji:
2017-10-04

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-03

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 5000 PLN

Artykuł Przedstawiciel handlowy w branży automatyka, hydraulika, pneumatyka - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie zawodowe
  • stanowisko wymaga posiadania następujących uprawnień prawo jazdy kat B - umiejętności: biegła znajomość obsługi komputera - inne zawody: Przedstawiciel handlowy, staż: 2 lat
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku w branży automatyka, hydraulika, pneumatyka. Mile widziana znajomość j. angielskiego.

Zakres obowiązków:

  • Po okresie próbnym utworzenie biura handlowego w Tarnobrzegu, zarządzanie oddziałem, pozyskiwanie klientów, raportowanie sprzedaży, tworzenie ofert i zamówień dla kontrahentów. Praca w godz. 8-16

Sposób aplikowania:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć następujące dokumenty: cv

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).