Podstawowe informacje

Przedstawiciel handlowy

PHU GABI Karpus Krzysztof

OFERTA NIEAKTUALNA

Tczew, Pomorskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
12-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 3500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Przedstawiciel handlowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • konieczne jest posiadanie uprawnień: prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie zawodowe mile widziane, praca - teren województwa zachodnio-pomorskiego, samochód służbowy.

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów,raporty z dnia pracy, raz w miesiącu wizyta w siedzibie firmy Tczew / rozliczenie miesięczne/

Aplikowanie:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 21.06.2018