Podstawowe informacje

Przedstawiciel handlowy

OFERTA NIEAKTUALNA

Ryn, Śląskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Przedstawiciel handlowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • kandydat powinien posiadać następujące uprawnienia: Prawo jazdy b

Zakres obowiązków:

  • - sprzedaż produktów firmy, - reprezentacja firmy na rynku., - monitorowanie rynku, - negocjowanie warunków transakcji, - ustalanie warunków współpracy z klientami

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu Łączna 28 Żywiec 34-300 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Skierowanie do pracodawcy

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 02.07.2018