Podstawowe informacje

Przedstawiciel handlowy

OFERTA NIEAKTUALNA

Ryn, Dolnośląskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Przedstawiciel handlowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: średnie ogólnokształcące
  • wymagane są następujące uprawnienia: prawo jazdy kat. "B" - języki obce: rosyjski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • czeski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • wykształcenie średnie, staż pracy 6 m-cy, prawo jazdy kat. "B" mile widziane posiadanie własnego pojazdu znajmość branży IT oraz papierniczej, znajmość programu MS Exel oraz Subjekt Nexo Doświadczenie: 6 m-cy pracy na stanowisku przedstawiciel handlowy dobra znajomośc jęz. czeskiego, rosyjskiego, angielskiego

Zakres obowiązków:

  • monitorowanie rynku w zakresie popytu na dany produkt i jego podaży, organizowanie sieci sprzedaży, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z odbiorcami (klientami firmy), sprzedaż sprzętu biurowego oraz art. papierniczych

Aplikowanie według wytycznych:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu Gliniana 20/22 Wrocław 50-525 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Brak danych.

Język(i) aplikowania: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 11.06.2018