Podstawowe informacje

Przedstawiciel Handlowy / Przedstawicielka Handlowa

Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o.

Pruszcz Gdański, Tczew, Malbork, Kwidzyn, Starogard Gdański, Pomorskie

Data publikacji:
18-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
15-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Przedstawiciel Handlowy / Przedstawicielka Handlowa

Jeśli odpowiada Ci praca w terenie w brażny FMCG powinieneś/-nnaś zgłosić się do nas – wysokie standardy pracy, jakość oraz przyjazna atmosfera są naszymi atutami

do DZIAŁU SPRZEDAŻY poszukujemy

PRZEDSTAWICIELKI HANDLOWEJ
PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

Teren, który zostanie Ci przypisany to: PRUSZCZ GDAŃSKI; TCZEW; MALBORK; KWIDZYN; STAROGARD GDAŃSKI

Obszar odpowiedzialności:

  • Regularne odwiedzanie sklepów w przypisanym obszarze połączone ze zbieraniem zamówień
  • Zapewnienie optymalnej ekspozycji produktów oraz materiałów reklamowych w sklepach
  • Dbałość o zachowanie konkurencyjnej pozycji produktów na rynku
  • Koordynowanie akcji promocyjnych i reklamowych w sieciach
  • Dbałość o właściwy wizerunek pracodawcy i produktów na rynku
  • Kontakt z dystrybutorem i hurtownią

Od kandydatów oczekujemy:

  • Min. 1 rok u doświadczenia w pracy z lokalnymi i międzynarodowymi sieciami jako przedstawiciel handlowy w firmie branży FMCG (warunek konieczny);
  • Wykształcenia średniego
  • Umiejętności nawiązywania i podtrzymywania kontaktów
  • Dokładności i systematyczności
  • Konieczne prawo jazdy kategorii B

Będziesz miał/-ła okazję pracować w międzynarodowym środowisku i rozwijać swoje umiejętności
Oferujemy umowę o pracę oraz bogaty pakiet benefitów Odwiedź naszą stronę internetową – Zapraszamy!

www.ferrero.pl

Czekamy na Twoją aplikację

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2018

Przedstawiciel Handlowy
AGENCJA OCHRONY KOWALCZYK SP. Z O.O. Warszawa, Pomorskie

Zakres obowiązków: - pozyskiwanie nowych klientów biznesowych - spotkania z klientami , obsługa klientów - tworzenie ofert handlowych - negocjowanie i podpisywanie umów - godne reprezentowanie firmy - współpraca z działem handlowym i operacyjnym Wymagania: - wykszt"

GRIF Gdańsk, Pomorskie

Opis oferty pracy: Firma GRIF obecnie prowadzi rekrutację na stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY W BRANŻY MEDYCZNEJ Opis stanowiska: - utrzymanie bardzo dobrych relacji z klientami firmy w powierzonym regionie - realizacja planów sprzedaży - pozyskiwanie nowych klientów - zbierani"

Przedstawiciel handlowy
PHU GABI Karpus Krzysztof Tczew, Pomorskie

Zakres obowiązków: Pozyskiwanie nowych klientów na terenie Olsztyna i okolic Wymagania: - wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne - uprawnienia: prawo jazdy kat. B - konieczne - pozostałe: Pracodawca deklaruje zatrudnienie na czas nieokreślony, do dyspozycji samoch&o"

PHU Gabi Karpus Krzysztof Tczew, Pomorskie

Zakres obowiązków: pozyskiwanie nowych klientów na terenie Słupska i okolic, codzienny raport i wizyta w siedziby firmy raz w miesiącu; umowa na 3 miesiące, następnie umowa na cas nieokreślony, godziny pracy: 7.00- 15.00 Wymagania: - wykształcenie: średnie ogólnokształcące - kon"

WEHA Sp.z o.o. Gdańsk, Pomorskie

Opis oferty pracy: Poszukujemy kandydatów na stanowisko: przedstawiciel handlowy, obsługujący teren województw - pomorskie, podlaskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie. Mile widziane osoby z okolic Strzegomia , Gdańska, Torunia lub Białegostoku. Opis stanowiska: - Sprzedaż i dos"

GP dla firm Pomorskie

Nasz klient: zachodnioeuropejska firma handlowa działająca w branży części rolniczych poszukuje osoby na stanowisko: Przedstawiciel handlowy - części rolnicze Osoba ta będzie odpowiedzialna za: Doradztwo techniczne Sprzedaż bezpośrednią do firm handlowych na te"