Szczegóły oferty

Przedstawiciel handlowy /pracownik administracyjno-biurowy

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

wałbrzych, dolnośląskie

Data dodania:
2019-08-25

Data pierwszej publikacji:
2019-08-20

Data ostatniej aktualizacji:
2019-09-13

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
OLX

firma ekotrade sp. z o.o obecnie prowadzi rekrutację na stanowisko:

przedstawiciel handlowy /pracownik administracyjno-biurowy

miejsce pracy: wałbrzych

opis stanowiska pracy:wprowadzanie danych do komputera
obsługa interesantów
praca w godz. 8-16.00
wymagania:orzeczenie o niepełnosprawności - wymóg konieczny
wykształcenie min. średnie
prawo jazdy kat b
dobra znajomość obsługi komputera (word, excel, outlook)
oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
wynagrodzenie od 2 250 zł brutto
stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

osoby zainteresowane prosimy o kontakt :

arkadiusz tel. 697 ...