Szczegóły oferty

Przedstawiciel Handlowy Polska (Odzież)

HaeR Recruitment

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2019-08-13

Data pierwszej publikacji:
2019-08-12

Data ostatniej aktualizacji:
2019-10-24

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Jesteśmy agencją headhunterską specjalizującą się w branży retail & e-commerce. Obecnie dla naszego Klienta z branży fashion poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa

Kandydaci powinni posiadać następujące cechy, kwalifikacje i umiejętności:
- Doświadczenie branży odzieżowej, obuwniczej, sportowej, outdoor'owej
- Wykształcenie wyższe
- Znajomość klientów hurtowych
- Doświadczenie w pracy w terenie
- Prawo jazdy kat. B
- Dobra znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:
- Efektywne zarządzanie określonym regionem, realizacja kluczowych celów finansowych
- Pozyskiwanie nowych klientów w kanale hurtowym
- Prezentacje u klientów przedstawiając szczegółową ofertę produktową firmy
- Zapewnienie terminowego przyjmowania i wprowadzania zamówień przed sezonem aby wspomóc proces zakupu
- Zarządzanie bazą klientów oraz rozwijanie relacji z kluczowymi klientami
- Prowadzenie sesji szkoleniowych dla pracowników

CV z podaną nazwą stanowiska w temacie maila, prosimy przesyłać w formacie Word na adres: @

CV poprosimy najchętniej z zachowaniem poniższych zasad:

Prosimy zawrzeć klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Nasz wpis do rejestru agencji zatrudnienia: Nr certyfikatu: 2352/2