Szczegóły oferty

Przedstawiciel handlowy pojazdy ciężarowe

Inter cars s.a.

OFERTA NIEAKTUALNA

tarnów, małopolskie

Data dodania:
2019-02-12

Data pierwszej publikacji:
2019-02-05

Data ostatniej aktualizacji:
2019-03-11

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
OLX

Artykuł przedstawiciel handlowy pojazdy ciężarowe - obrazek nagłówkowy

do filii w tarnowie, mielcu, przemyślu i jarosławiu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

przedstawiciel handlowy pojazdy ciężarowe

zadania na stanowisku:
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie swojej bazy
• obsługa klienta w zakresie sprzedaży części i akcesoriów do pojazdów
• monitoring i analiza rynku pod kątem szans sprzedażowych
• raportowanie pracy w crm

od kandydatów oczekujemy:
• znajomości lokalnego rynku motoryzacyjnego
• znajomości budowy pojazdów ciężarowych lub osobowych
• prawa jazdy kategorii b
• komunikatywności

kandydatom oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z możliwością nawiązania długoletniej współpracy
• niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer
• zniżkę na asortyment dostępny w ofercie firmy