Szczegóły oferty

Przedstawiciel handlowy

"Agro-system" Aldona Lipińska

OFERTA NIEAKTUALNA

olsztyn, warmińsko-mazurskie

Data dodania:
2017-10-02

Data pierwszej publikacji:
2017-10-02

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-02

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 10000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Przedstawiciel handlowy - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie zawodowe
  • wymagane posiadanie następujących uprawnień prawo jazdy kat. B
  • wymagane wykształcenie w kierunkach: zootechnika, rolnictwo, technologia żywności

Zakres obowiązków:

  • obsługa istniejącej sieci sprzedaży
  • stałe kontakty z klientami i doradztwo z zakresu żywienia zwierząt
  • promowanie produktów
  • uczestnictwo w wystawach regionalnych. Umowa zlecenie 1 lub 3 miesiące, po tym okresie umowa o pracę

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).