Podstawowe informacje

Przedstawiciel handlowy na rynek arabski

OFERTA NIEAKTUALNA

Ryn, Lubelskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
26-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 1500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Przedstawiciel handlowy na rynek arabski

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - języki obce: arabski - w mowie: podstawowy, w piśmie: podstawowy
  • angielski - w mowie: podstawowy, w piśmie: podstawowy - inne zawody: Przedstawiciel handlowy, staż: 1 miesięcy
  • wykształcenie wyższe, znajomość kultury i tradycji krajów arabskich, łatwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich, 1 miesiąc stażu pracy, podstawowa znajomość języka angielskiego, dobra znajomość języka arabskiego,

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów na rynkach arabskich, długofalowa współpraca handlowa, kształctowanie pozytywnego wizerunku firmy, stałe monitorowanie rynku arabskiego i polskiego

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie Piłsudskiego 14 Łuków 21-400 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

brak

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 11.06.2018