Szczegóły oferty

Przedstawiciel handlowy

OFERTA NIEAKTUALNA

małopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-06-01

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 1100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Przedstawiciel handlowy - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: średnie ogólnokształcące - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • ukraiński - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - inne zawody: Przedstawiciel handlowy, staż: 1 lat
  • Doświadczenie zawodowe min. 1 rok w zawodzie.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa zagranicznych głównie ukraińskich kontrahentów, reklama, sprzedaż towarów, składanie ofert ewentualnym kontrahentom.

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Grodzki Urząd Pracy w Krakowie Wąwozowa 34 Kraków 31-752 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).