Podstawowe informacje

Przedstawiciel handlowy

OFERTA NIEAKTUALNA

Małopolskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 1100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Przedstawiciel handlowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • ukraiński - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - inne zawody: Przedstawiciel handlowy, staż: 1 lat
  • Doświadczenie zawodowe min. 1 rok w zawodzie.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa zagranicznych głównie ukraińskich kontrahentów, reklama, sprzedaż towarów, składanie ofert ewentualnym kontrahentom.

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Grodzki Urząd Pracy w Krakowie Wąwozowa 34 Kraków 31-752 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 01.06.2018