Podstawowe informacje

Przedstawiciel handlowy

EDYSEJA sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Łódź, Łódzkie

Data publikacji:
06-11-2018

Data ostatniej aktualizacji:
18-12-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Przedstawiciel handlowy

> Miejsce pracy: Łódź

ZADANIA

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów (Pośredników Ubezpieczeniowych) i sprzedaż oprogramowania,
  • zapoznanie z działaniem systemu,
  • dbanie o kontakt z Klientami,
  • przekazywanie informacji o nowościach systemu,
  • sporządzanie bieżących raportów związanych z wykonywaną pracą

WYMAGANIA

  • komunikatywność i umiejętność pracy z ludźmi,
  • biegłość w poruszaniu się w systemach komputerowych,
  • umiejętności organizacyjne,
  • mile widziane doświadczenie w pracy jako przedstawiciel handlowy
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY

  • umowę o pracę,
  • motywacyjny system wynagrodzenia,
  • samodzielny rozkład dnia pracy,
  • pracę z młodym, otwartym na nowe pomysły Zespołem.

Aplikacje na ofertę należy składać do 06.12.2018