Szczegóły oferty

Przedstawiciel handlowy

EDYSEJA sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

łódź, łódzkie

Data dodania:
2018-11-23

Data pierwszej publikacji:
2018-11-06

Data ostatniej aktualizacji:
2018-12-18

Data wygaśnięcia:
2018-12-06

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Artykuł Przedstawiciel handlowy - obrazek nagłówkowy

Miejsce pracy: Łódź

ZADANIA

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów (Pośredników Ubezpieczeniowych) i sprzedaż oprogramowania,
  • zapoznanie z działaniem systemu,
  • dbanie o kontakt z Klientami,
  • przekazywanie informacji o nowościach systemu,
  • sporządzanie bieżących raportów związanych z wykonywaną pracą

WYMAGANIA

  • komunikatywność i umiejętność pracy z ludźmi,
  • biegłość w poruszaniu się w systemach komputerowych,
  • umiejętności organizacyjne,
  • mile widziane doświadczenie w pracy jako przedstawiciel handlowy
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY

  • umowę o pracę,
  • motywacyjny system wynagrodzenia,
  • samodzielny rozkład dnia pracy,
  • pracę z młodym, otwartym na nowe pomysły Zespołem.