Przedstawiciel Handlowy- Kurier

TELEPRO

Poznań, wielkopolskie

Data dodania:
2021-06-27
Data aktualizacji:
2021-07-26
Warunki zatrudnienia:
Pełny etat
Pochodzenie oferty:
Adzuna

Poszukujemy przedstawicieli do zawierania umów z klientami (NIE AKWIZYCJA!).

Od kandydatów oczekujemy:
• komunikatywności,
• odwagi i otwartości w kontakcie z Klientem,
• dyspozycyjności (sam układasz grafik pracy)
• warunek konieczny: własny samochód (zapewniamy paliwo po okresie szkolenia)

Zakres obowiązków:
• zawieranie umów z klientami (nie akwizycja)
• realizacja wyznaczonych celów,
• utrzymanie i rozwój relacji z Klientami.

Zapewniamy:
• wysokie wynagrodzenie prowizyjne za zrealizowane umowy,
• dodatkowe premie uzależnione od wyników sprzedażowych
• narzędzia do realizacji projektu: paliwo po okresie szkoleniowym,

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do naszej grupy na Facebooku - Praca w Sprzedaży

Dołącz