Szczegóły oferty

Przedstawiciel handlowy

FIRMA WIELOBRANŻOWA "KIS" KAPUSTA STANISŁAW

OFERTA NIEAKTUALNA

kolbuszowa, podkarpackie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-04

Data wygaśnięcia:
2018-06-15

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 4000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Przedstawiciel handlowy - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie zawodowe - umiejętności: PRAWO JAZDY KAT B - inne zawody: Przedstawiciel handlowy
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego lub niemieckiego. Doświadczenie 1 rok takze na innym stanowisku.

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż artykułów roboczych, bhp, odzieży reklamowej. Praca na terenie całej Polski

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Osoby bezrobotne, posiadające ustalony I lub II profil pomocy, spełniające wymagania pracodawcy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kolbuszowej w celu otrzymania skierowania na rozmowę kwalifikacyjną. Pozostałe osoby proszone są o bezpośredni kontakt z pracodawcą: 17 2270465

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).