Podstawowe informacje

Przedstawiciel handlowy

FIRMA WIELOBRANŻOWA "KIS" KAPUSTA STANISŁAW

OFERTA NIEAKTUALNA

Kolbuszowa, Podkarpackie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 4000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Przedstawiciel handlowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: średnie zawodowe - umiejętności: PRAWO JAZDY KAT B - inne zawody: Przedstawiciel handlowy
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego lub niemieckiego. Doświadczenie 1 rok takze na innym stanowisku.

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż artykułów roboczych, bhp, odzieży reklamowej. Praca na terenie całej Polski

Sposób aplikowania na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Osoby bezrobotne, posiadające ustalony I lub II profil pomocy, spełniające wymagania pracodawcy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kolbuszowej w celu otrzymania skierowania na rozmowę kwalifikacyjną. Pozostałe osoby proszone są o bezpośredni kontakt z pracodawcą: 17 2270465

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018