Szczegóły oferty

Przedstawiciel handlowy k/m (j. rosyjski, j. ormiański)

OFERTA NIEAKTUALNA

ryn, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-05-25

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 3700 PLN

Artykuł Przedstawiciel handlowy k/m (j. rosyjski, j. ormiański) - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - języki obce: rosyjski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły
  • ormiański - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - inne zawody: Przedstawiciel handlowy, staż: 6 miesięcy
  • wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • 6 miesiecy doświadczenia na oferowanym stanowisku
  • biegła znajomość jezyka rosyjskiego i ormiańskiego zakres obowiazków: nawiązywanie kontaktu z klientami, w tym zagranicznymi, analizowanie rynku i ofert konkurencji, tworzenie ofert handlowych, negocjowanie umów

Zakres obowiązków:

  • j.w.

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy Grochowska 171b Warszawa 04-111 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie

Składanie aplikacji - język: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).