Podstawowe informacje

Przedstawiciel handlowy k/m (j. rosyjski, j. ormiański)

OFERTA NIEAKTUALNA

Ryn, Mazowieckie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 3700 PLN

Praca - Przedstawiciel handlowy k/m (j. rosyjski, j. ormiański)

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - języki obce: rosyjski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły
  • ormiański - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - inne zawody: Przedstawiciel handlowy, staż: 6 miesięcy
  • wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • 6 miesiecy doświadczenia na oferowanym stanowisku
  • biegła znajomość jezyka rosyjskiego i ormiańskiego zakres obowiazków: nawiązywanie kontaktu z klientami, w tym zagranicznymi, analizowanie rynku i ofert konkurencji, tworzenie ofert handlowych, negocjowanie umów

Zakres obowiązków:

  • j.w.

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy Grochowska 171b Warszawa 04-111 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 25.05.2018