Szczegóły oferty

Przedstawiciel handlowy K/M (j. chiński)

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-06-18

Data pierwszej publikacji:
2018-06-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-06-22

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2400 PLN

Artykuł Przedstawiciel handlowy K/M (j. chiński) - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - języki obce: chiński - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - inne zawody: Przedstawiciel handlowy, staż: 3 miesięcy
  • wykształcenie średnie ogólnokształcące, umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami, dobra organizacja pracy, doświadczenie zawodowe: 3 miesiące, dobra znajomość j. chińskiego w mowie i w piśmie. Obowiązki: opieka nad obecnymi klientami z Chin, pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych, przygotowywanie dokumentów w języku chińskim.

Zakres obowiązków:

  • j.w.

Aplikowanie według wytycznych:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy Grochowska 171b Warszawa 04-111 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skier

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).