Podstawowe informacje

Przedstawiciel handlowy (j. wietnamski)

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2400 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Przedstawiciel handlowy (j. wietnamski)

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: średnie zawodowe, typ: handlowe - języki obce: wietnamski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - inne zawody: Przedstawiciel handlowy, staż: 3 miesięcy
  • wykształcenie średnie zawodowe, kierunek/specjalność: handlowe, doświadczenie zawodowe: 3 miesiące, dobra znajomość j. wietnamskiego w mowie i w piśmie. Obowiązki: kooperacja z dostawcami wietnamskimi. Poszukiwanie klientów z Wietnamu.

Zakres obowiązków:

  • j.w.

Wytyczne do aplikacji:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy Grochowska 171b Warszawa 04-111 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV, skier.

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 23.05.2018