Szczegóły oferty

Przedstawiciel handlowy (j. wietnamski)

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-05-23

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2400 PLN

Artykuł Przedstawiciel handlowy (j. wietnamski) - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie zawodowe, typ: handlowe - języki obce: wietnamski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - inne zawody: Przedstawiciel handlowy, staż: 3 miesięcy
  • wykształcenie średnie zawodowe, kierunek/specjalność: handlowe, doświadczenie zawodowe: 3 miesiące, dobra znajomość j. wietnamskiego w mowie i w piśmie. Obowiązki: kooperacja z dostawcami wietnamskimi. Poszukiwanie klientów z Wietnamu.

Zakres obowiązków:

  • j.w.

Aplikowanie:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy Grochowska 171b Warszawa 04-111 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV, skier.

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).