Podstawowe informacje

przedstawiciel handlowy fmcg branża nabiałowa

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
19-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
11-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
olx.pl

Opis oferty pracy

Praca - przedstawiciel handlowy fmcg branża nabiałowa

jesteśmy ogólnopolskim dystrybutorem artykułów nabiałowych i spożywczych.
pphu "wigo"z centralą w niepołomicach, oraz oddziałem w krakowie i pod warszawą.

w związku z silnym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów do pracy na rejon warszawy i okolic, na stanowisko:

przedstawiciel handlowy

region:
warszawa i okolice

opis stanowiska:
realizacja założonych celów sprzedażowych firmy,

wymagania:
• doświadczenie we współpracy z klientami na rynku detalicznym-
branża spożywcza, mile widziana nabiałowa.
• kreatywność, samodzielność, pracowitość, dyspozycyjność,
• otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi,
• budowanie długotrwałych relacji handlowych z klientami
detalicznymi
• prawo jazdy kat. b,
• umiejętność dobrej organizacji czasu pracy,
• realizowanie zakładanych planów sprzedaży w regionie,
• dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

oferujemy:
• możliwość rozwoju zawodowego,
• miłą atmosferę pracy,
• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus premia),
• samochód służbowy, telefon komórkowy, tablet
• pakiet szkoleń.

prosimy o przesłanie cv na e-mail

zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.
prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (dz. u. z 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)”