Szczegóły oferty

Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki – Partner

ZielonyVOLT.pl

OFERTA NIEAKTUALNA

Brzeg, opolskie

Data dodania:
2020-06-06

Data pierwszej publikacji:
2020-06-06

Data ostatniej aktualizacji:
2020-07-06

Warunki zatrudnienia:
Pełny etat

Pochodzenie oferty:
Adzuna

Spółka działająca w branży OZE, wiodący instalator rozwiązań fotowoltaicznych w sektorach klientów indywidualnych i biznesowych, oferujący wyjątkowe i najbardziej innowacyjne produkty na rynku. W związku z bardzo dynamicznym rozwojem struktury handlowej poszukujemy ambitnych i zaangażowanych kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki – Partner Miejsce pracy: Brzeg, Głubczyce, Kędzierzyn-Koźle, Kluczbork, Krapkowice, Namysłów, Nysa, Opole, Prudnik, Strzelce Opolskie
OPIS STANOWISKA
  • Aktywne poszukiwanie klientów indywidualnych i biznesowych oraz rozwijanie ich bazy
  • Obsługa wskazanych klientów z bazy firmy
  • Doradztwo techniczne w zakresie fotowoltaiki
  • Budowanie relacji z klientami i pozytywnego wizerunku firmy
WYMAGANIA
  • Min. roczne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej do klientów indywidualnych i/lub biznesowych, branża OZE lub pokrewna

  • Wiedza z zakresu technik sprzedaży i negocjacji
  • Podstawowa wiedza z zakresu instalacji fotowoltaicznych
  • Własna działalność gospodarcza (warunek konieczny)

  • Prawo jazdy kat. B
  • Wiedza z zakresu pomp ciepła lub elektromobilności będzie dodatkowym atutem
OFERUJEMY
  • Wynagrodzenie bez górnego limitu
  • Najwyższe premie na rynku - prowizja w wysokości 10% wartości sprzedaży
  • Możliwość leasingu samochodu po osiągnięciu minimalnego progu sprzedaży
  • Materiały marketingowe i szkolenia
  • Wsparcie w ramach umawiania spotkań z klientami indywidualnymi i biznesowymi
  • Unikalny, innowacyjny i konkurencyjny produkt na dynamicznie rozwijającym się rynku
  • Możliwość połączenia z inną prowadzoną działalnością
  • Możliwość budowania własnej struktury handlowej i osiągania dochodu pasywnego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Aplikuj