Podstawowe informacje

Przedstawiciel Handlowy do sprzedaży węgla

ARTANO Sp. z o.o.

Lublin, Lubelskie

Data publikacji:
26-02-2018

Data ostatniej aktualizacji:
12-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Praca - Przedstawiciel Handlowy do sprzedaży węgla

Opis oferty pracy:

www.agrolok.pl

W związku z intensywnym rozwojem Firmy zatrudnimy osoby na stanowisko:

Numer referencyjny: PH/jobs.pl

Zadania:

pozyskiwanie klientów
sprzedaż węgla na wyznaczonym terenie
realizacja wyznaczonych planów

Oczekiwania

min. wykształcenie średnie
mile widziane doświadczenie w handlu węglem
dobra organizacja pracy własnej
prawo jazdy kat. B

Zapewniamy

zatrudnienie na umowę o pracę
konkurencyjne wynagrodzenie
samochód i inne narzędzia pracy