Podstawowe informacje

Przedstawiciel handlowy "c"

OFERTA NIEAKTUALNA

Ryn, Warmińsko-Mazurskie

Data publikacji:
01-12-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 1200 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Przedstawiciel handlowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • wyższe (w tym licencjat) - pożądane - inne zawody: Przedstawiciel handlowy, staż: 2 lat
  • biegła znajomość jęz. urdu

Zakres obowiązków:

  • analiza rynku, wyszukiwanie klientów i kontrahentów pakistańskich (branża gastronomia, eventy i katerig), podtrzymywanie kontrahentów

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie Warszawska 5a Wołomin 05-200

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć następujące dokumenty: cv

Składanie aplikacji - język: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017