Szczegóły oferty

Przedstawiciel Handlowy

F.H. DAFFI

OFERTA NIEAKTUALNA

małopolskie

Data dodania:
2019-05-11

Data pierwszej publikacji:
2019-05-08

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-13

Data wygaśnięcia:
2019-06-07

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Artykuł Przedstawiciel Handlowy - obrazek nagłówkowy

F.H. DAFFI

Lider swojej kategorii, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • utrzymywanie pozytywnych relacji i rozwijanie współpracy z obecnymi klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych,
  • rozwój sieci dystrybucji na powierzonym terenie,
  • realizacja założonych planów sprzedaży,
  • prowadzenie aktywnych działań marketingowych wspomagających proces sprzedaży.

Od kandydata oczekujemy:

  • odpowiedzialności oraz samodzielności w działaniu,
  • kreatywności, umiejętności pracy w zespole,
  • dyspozycyjności,
  • komunikatywności w kontaktach personalnych,
  • prawa jazdy kat. B,
  • mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku w dowolnej branży.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym zespole,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • system wynagrodzenia motywacyjny,
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop-tablet, telefon,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.