Szczegóły oferty

Przedstawiciel Handlowy

MAX-SERVIS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2020-06-08

Data pierwszej publikacji:
2020-06-08

Data ostatniej aktualizacji:
2020-06-25

Data wygaśnięcia:
2020-07-03

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Firma Max-servis działa na rynku ponad 30 lat. Zajmujemy sie kompleksowym zaopatrzeniem, dystrybują i sprzedażą hurtową oraz detaliczną kawy, herbaty, słodyczy, napojów i innych produktów spożywczych oraz chemii i środków czystości. Realizujemy dostawy do Klienta na terenie całego kraju. Oferujemy pełen asortyment, najlepszych polskich i światowych producentów takich jak Nestle, Unilever, Ferrero, Lavazza, Mokate, Wawel, E.Wedel, Kraft Foods, Dr. Gerard, Żywiec Zdrój, XL, Red Bull i inni

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Aktywna sprzedaż produktów z naszej oferty sprzedażowej
  • Utrzymywanie efektywnych kontaktów z klientami
  • Maksymalizacja sprzedaży w swoim obszarze
  • Realizacja zleconych działań promocyjnych i dystrybucyjnych
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Budowanie dobrego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe
  • Wykształcenie min. średnie
  • Doskonała organizacja własnej pracy
  • Sumienność w realizowaniu powierzonych zadań
  • Samodzielność, odpowiedzialność, zdolności komunikacyjne oraz silna motywacja do działania
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Dyspozycyjność – 5 dni w tygodniu
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat – umowa o pracę
  • Wynagrodzenie stałe i premiowe uzależnione od osiąganych wyników
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w terenie
  • Szkolenia w celu rozwoju
  • Narzędzia pracy (samochód, tablet, telefon)