Szczegóły oferty

Przedstawiciel Handlowy

HANDLOG sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

OFERTA NIEAKTUALNA

Czeladź, śląskie

Data dodania:
2020-06-06

Data pierwszej publikacji:
2020-06-04

Data ostatniej aktualizacji:
2020-07-06

Warunki zatrudnienia:
Pełny etat

Pochodzenie oferty:
Adzuna

Handlog Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. jest firmą wyspecjalizowaną w obrocie produktami solnymi (sól drogowa, tabletka solna, sól spożywcza), kruszywami w szczególności bazaltem, granitem, dolomitem i hutniczym oraz masą mineralno-asfaltową na zimno. W swojej ofercie posiadamy również inne materiały do zimowego utrzymania dróg takie jak chlorek wapnia i chlorek magnezu. Dodatkowym profilem działalności jest transport i spedycja.

Miejsce pracy: Czeladź

Opis stanowiska:

  • Poszukiwanie, pozyskiwanie nowych klientów i budowanie dobrych, długofalowych relacji,
  • Sporządzanie ofert handlowych,
  • Negocjacje handlowe z klientami,
  • Prezentacja i promocja firmy na rynku.

Poszukujemy osoby z doświadczeniem do pozyskiwania nowych klientów w branży materiałów wykorzystywanych do utrzymania i budowy dróg oraz produktów powiązanych.

Wymagania:

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • Doświadczenie w branży,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i prowadzenia negocjacji handlowych,
  • Sumienność.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie, uwzględniające indywidualne osiągnięcia,
  • Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV oraz Listu Motywacyjnego

Do CV należy dołączyć oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich wyżej wskazanych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko „Przedstawiciel handlowy” przez administratora danych – Handlog Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Czeladzi 41-250 ul. Wojkowicka 2. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez wskazanego moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez wskazanego administratora danych.

Podstawa prawna: art. 29 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1) – dalej RODO (GDPR)