Szczegóły oferty

Przedstawiciel Farmaceutyczny Zawiercie/Bielsko-Biala/Żory/Nysa

Michael Page

OFERTA NIEAKTUALNA

Katowice, śląskie

Data dodania:
2018-12-19

Data pierwszej publikacji:
2018-12-15

Data ostatniej aktualizacji:
2019-01-16

Warunki zatrudnienia:
Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
Monster Polska

Szukamy doświadczonych przedstawicieli farmaceutycznych w województwie śląskim. Praca na ternie:
  • Zawiercie, lub
  • Bielsko-Biala, lub
  • Żory, lub
  • Nysa

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest miedzynarodowa, generyczna firma farmaceutyczna posiadająca w portfolio OTC znane brandy.

Opis stanowiska
  • Odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży.
  • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z przedstawicielami środowiska aptecznego.
  • Aktywne uczestnictwo w akcjach promocyjnych.
  • Edukacja Personelu Apteki.
  • Udział w szkoleniach firmowych, oraz spotkaniach regionalnych i/ogólnopolskich.

Profil kandydata
  • Minimum roczne doświadczenie pracy na podobnym stanowisku.
  • Zorientowanie na wynik.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Zaawansowane umiejętności interpersonalne, negocjacyjne.
  • Bardzo dobra wiedza dotycząca zagadnień: rynku farmaceutycznego, problemów terapeutycznych, leków.
  • Ważne prawo jazdy.

Oferujemy
  • Umowę o pracę.
  • Prace z rozpoznawalną marką.
  • Atrakcyjne możliwości rozwoju zawodowe (pionowo i poziomo) w dużej strukturze globalnej firmy.
  • Bogaty pakiet benefitów.