Szczegóły oferty

Promotor urządzeń mobilnych i IT - Doradca klienta

DoDidDone Sp. z o.o. Sp.k.

OFERTA NIEAKTUALNA

zabrze, śląskie

Data dodania:
2018-11-16

Data pierwszej publikacji:
2018-10-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-11-15

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
jobs.pl

Artykuł Promotor urządzeń mobilnych i IT - Doradca klienta - obrazek nagłówkowy

Numer referencyjny:
PUM/jobs.pl

Miejsce pracy:
Zabrze (śląskie)

Dla naszych klientów z branży Electro i IT
poszukujemy sprzedawców weekendowych w sieciach sklepów Media Markt, Saturn, Euro RTV AGD:

Jeśli:

  • lubisz sprzedaż i kontakt z ludźmi
  • chciałbyś zdobyć doświadczenie pracując dla znanej i cenionej marki
  • jesteś otwarty, komunikatywny i dyspozycyjny w weekendy
  • masz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta albo chciałbyś je zdobyć
  • mile widziany status ucznia lub studenta

Przyślij nam swoje CV!

Opis stanowiska:

  • sprzedaż detaliczna produktów
  • konsultacje z klientami i doradztwo techniczne
  • dbanie o dobry wizerunek marki na terenie sklepu
  • raportowanie wyników sprzedaży

Zainteresowanie branżą urządzeń mobilnych, telefonów, smartfonów, notebooków i tabletów
będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • atrakcyjną stawkę godzinową oraz bonus od sprzedaży
  • szansę na rozwój oraz awans w strukturach znanej i cenionej firmy
  • pracę w długofalowym projekcie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.