Podstawowe informacje

projektant - technolog

OFERTA NIEAKTUALNA

Rotmanka, Pomorskie

Data publikacji:
17-12-2018

Data ostatniej aktualizacji:
17-01-2019

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
olx.pl

Opis oferty pracy

Praca - projektant - technolog

firma wik s.c. producent stolarki pcv i alu z ponad 25 letnim doświadczeniem poszukuje pracownika na stanowisko:

technolog -projektant konstrukcji aluminiowych

miejsce pracy: rotmanka

opis stanowiska:

  • projektowanie elewacji budynków w zakresie fasad aluminiowo - szklanych i wentylowanych,
  • opracowywanie dokumentacji wykonawczej i warsztatowej

wymagania:

  • znajomość i obsługa programu auto-cad,
  • znajomość oprogramowania systemowego np.: mb-cad,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność rozwiązywania niestandardowych zadań
  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy,
  • kreatywność,
  • komunikatywność,

oferujemy:

  • umowę o pracę.
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • możliwość poznawania nowych technologii związanych z projektowaniem elewacji,

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv na podany adres e-mail.

będziemy kontaktować się z wybranymi osobami.