Szczegóły oferty

Projektant - technolog

OFERTA NIEAKTUALNA

rotmanka, pomorskie

Data dodania:
2018-12-20

Data pierwszej publikacji:
2018-12-17

Data ostatniej aktualizacji:
2019-01-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
OLX

Opis oferty pracy

Artykuł projektant - technolog - obrazek nagłówkowy

firma wik s.c. producent stolarki pcv i alu z ponad 25 letnim doświadczeniem poszukuje pracownika na stanowisko:

technolog -projektant konstrukcji aluminiowych

miejsce pracy: rotmanka

opis stanowiska:

  • projektowanie elewacji budynków w zakresie fasad aluminiowo - szklanych i wentylowanych,
  • opracowywanie dokumentacji wykonawczej i warsztatowej

wymagania:

  • znajomość i obsługa programu auto-cad,
  • znajomość oprogramowania systemowego np.: mb-cad,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność rozwiązywania niestandardowych zadań
  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy,
  • kreatywność,
  • komunikatywność,

oferujemy:

  • umowę o pracę.
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • możliwość poznawania nowych technologii związanych z projektowaniem elewacji,

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv na podany adres e-mail.

będziemy kontaktować się z wybranymi osobami.