Szczegóły oferty

Projektant sieci telekomunikacyjnych

TP TELTECH Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Wrocław, dolnośląskie

Data dodania:
2019-10-18

Data pierwszej publikacji:
2019-10-18

Data ostatniej aktualizacji:
2019-10-28

Warunki zatrudnienia:
Umowa zlecenie/dzieło, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
praca.pl

Jesteś otwarty na zdobywanie nowych doświadczeń? Chcesz stawiać czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku? Dołącz do zespołu TP TELTECH i razem z nami buduj swoją karierę.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: DBI/2019

Zadania:

  • Przygotowywanie dokumentacji budowlanej, wykonawczej i powykonawczej.
  • Wykonywanie projektów telekomunikacyjnych - stacyjnych i liniowych, szczególnie z zakresu FTTH.
  • Wykonywanie uzgodnień i wizji lokalnych na obiektach.
  • Współpraca z jednostkami administracji publicznej.
Oferujemy:
  • Współpracę w oparciu o umowę B2B.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Komputer służbowy.
  • Specjalistyczne szkolenia zapewniające rozwój.
  • Realizację ciekawych projektów.
Wymagania:
  • Znajomość programu AutoCad, Visio, Corel, ZwCad.
  • Umiejętność analizy wytycznych Inwestora.
  • Znajomość Prawa Budowlanego.
  • Komunikatywność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do złożenia aplikacji za pomocą przycisku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Poznaj

TP Teltech Sp. z o.o.

15

aktualnych ofert pracy

SIEDZIBA FIRMY
TP Teltech Sp. z o.o.
Al. Tadeusza Kościuszki 5/7
90-418 Łódź

Dlaczego warto?

Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej Orange Polska S.A. Prowadzimy inwestycje na terenie całego kraju. Głównym obszarem naszej działalności jest dostarczanie Klientom z sektora B2B najnowocześniejszych rozwiązań telekomunikacyjnych i teleinformatycznych. Chcemy, by naszą Firmę tworzyli zaangażowani i kompetentni pracownicy.
Dlatego TP Teltech tworzy środowisko pracy sprzyjające wymianie wiedzy i rozwojowi. Pracownicy mogą podnosić swoje kwalifikacje, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach technicznych, zdobywając dodatkowe uprawnienia lub korzystając z katalogu szkoleń on-line, e-booków i zadań rozwojowych w systemie e-learningowym.
Dodatkowo prowadzimy Fiber Expert School, czyli program szkoleń i certyfikacji dla Partnerów Technicznych w zakresie przygotowania do projektowania i budowy abonenckich sieci światłowodowych w technologii FTTH.

Więcej

Proces rekrutacji

KrokSelekcja aplikacji
KrokRozmowa telefoniczna
KrokSpotkanie z managerem
KrokDecyzja
Więcej