Szczegóły oferty

Projektant orurowania – mechanik

FUSIOPROJEKT SP. Z O.O.

OFERTA NIEAKTUALNA

Oświęcim, małopolskie

Data dodania:
2019-07-19

Data pierwszej publikacji:
2019-07-15

Data ostatniej aktualizacji:
2019-08-06

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
infopraca.pl

Opis oferty pracy

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • doświadczenie minimum 1 rok
  • znajomość oprogramowania CAD mile widziane znajomość Autoplant 3D firmy autodesk

Obowiązki:

  • projektowanie instalacji orurowania dla przemysłu chemicznego, petrochemicznego, energetyki,
  • współpraca z innymi branżami,
  • praca w zespole.
  • Inwentaryzacje obiektów,
  • wykonywanie modeli 3d,
  • tworzenie dokumentacji płaskiem (rys. izometryków, opisów technicznych, zestawień, wykonywanie obliczeń)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę z możliwością przedłużenia po okresie próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • pozytywną atmosferę,
  • możliwości samorealizacji,
  • zdobycie doświadczenia w projektowaniu obiektów oraz terenów zakładów przemysłowych,
  • możliwość zdobycia praktyki zawodowej do uprawnień.

Prezentacja firmy

Obszar działalności firmy Fusioprojekt to głównie przemysł: chemiczny, petrochemiczny, ...   rafineryjny, spożywczy i energetyczny.
Wykonujemy pełne i kompleksowe projekty koncepcyjne, kosztorysowe, budowlane, wykonawcze oraz oferujemy nadzory autorskie i doradztwo techniczne.
Obszarem naszego działania są również ekspertyzy techniczne oraz wszelkiego rodzaju analizy środowiskowe oraz badania gruntu.

Stawiamy na nowoczesne projektowanie
Dzięki zespołowi doświadczonych projektantów, którzy łączą swoją wiedzę z umiejętnością wykorzystywania nowoczesnych technik i specjalistycznych programów, nasze projekty tworzymy szybciej, bardziej dokładnie, mogąc z wyprzedzeniem wykrywać ewentualne zagrożenia i zapobiegając im na etapie projektowym. Pracując na wspólnym modelu międzybranżowym w technice 3D lepiej panujemy nad koordynacją pracy całego zespołu projektowego. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego oprogramowania tworzymy kompletny projekty 3D wraz z wizualizacją całych instalacji.
   Rozwiń