Podstawowe informacje

Projektant mebli kuchennych

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "BMS" SPÓŁKA JAWNA Z. BIELECKI

OFERTA NIEAKTUALNA

Kwidzyn, Pomorskie

Data publikacji:
23-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 3500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Projektant mebli kuchennych

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe - pożądane - umiejętności: doświadczenie zawodowe, staż: 1 lat
  • Prawo jazdy kat. B
  • obsługa komputera
  • obsługa pakietu MS Office
  • wykształcenie średnie, kierunek bez znaczenia, min. 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, umniejętność obsługi komputera i pakietu MS Office, prawo jazdy kat. B, komunikatywność

Zakres obowiązków:

  • projektowanie mebli kuchennych wg zamówienia klienta, wykonywanie pomiarów

Sposób aplikowania:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Zgłoszenia na ofertę powinny zawierać: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 22.06.2018