Szczegóły oferty

Projektant mebli kuchennych

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "BMS" SPÓŁKA JAWNA Z. BIELECKI

OFERTA NIEAKTUALNA

kwidzyn, pomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-23

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-06-22

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 3500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Projektant mebli kuchennych - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe - pożądane - umiejętności: doświadczenie zawodowe, staż: 1 lat
  • Prawo jazdy kat. B
  • obsługa komputera
  • obsługa pakietu MS Office
  • wykształcenie średnie, kierunek bez znaczenia, min. 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, umniejętność obsługi komputera i pakietu MS Office, prawo jazdy kat. B, komunikatywność

Zakres obowiązków:

  • projektowanie mebli kuchennych wg zamówienia klienta, wykonywanie pomiarów

Aplikowanie:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aplikacja na ofertę powinna zawierać: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).