Szczegóły oferty

Projektant-Konstruktor (konstrukcje żelbetowo-stalowe)

Strokol Deutsch-Polnische Personalberatung

wrocław, dolnośląskie

Data dodania:
2019-08-13

Data pierwszej publikacji:
2019-08-08

Data ostatniej aktualizacji:
2019-10-19

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
niemiecki

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Artykuł Projektant-Konstruktor (konstrukcje żelbetowo-stalowe) - obrazek nagłówkowy

PROJEKTANT - KONSTRUKTOR
Konstrukcje przemyslowo-mieszkaniowe zelbet

Pracodawca: Biuro projektowe. Umowa o prace na czas nieokreslony.

Szukamy kreatywnego Projektanta ( KBI) w budownictwie przemyslowym.

Warunek konieczny: doswiadczenie w samodzielnym projektowaniu min. 2-3 lata oraz znajomosc j. niemieckiego na poziomie min. B1

Twoje zadania/obowiazki to:

Samdzielne tworzenie projektów budowlanych: obliczenia statyczno - wytrzymałościowe konstrukcji żelbetowych, W przyszlosci ( w zaleznosci od poziomu znajomosci j. niemieckiego) samodzielny nadzór projektowy.

Projektowanie obiektów przemysłowych i użyteczności publicznej.
Konatakt: Monika Strokol
DPPersonalberatung
53227 Bonn

Projektant - Konstrukcje Stalowe: Tekla Structures
Strokol Deutsch-Polnische Personalberatung wrocław, dolnośląskie

Opis oferty pracy: Miejsce pracy: Niemcy/Bawaria, Frankonia Rodzaj pracy: umowa o prace Opis stanowiska: •Entuzjazm do samodzielnego projektowanie i obliczania przemysłowych konstrukcji stalowych •Opracowanie (detali) szczegółowych rozwiązań konstrukcyjnych •Opracowywanie dokumentacji wykonawczej i warsztatowej •Modelowanie konstrukcji

Brygadzista /Konstrukcje stalowe/ 18€/1h
R.p.m regalbau wrocław, dolnośląskie

Opis oferty pracy: Szukamy brygadzisty do pracy przy konstrukcjach stalowych... wymagania: 1) Umiejetność czytania planów (rysunki techniczne) 2) Doświadczenie w nadzorowaniu prac ekipa 5-10 osob 3) Działalność gospodarcza PL + Freistellung 4) Własny samochód 5) Niemiecki komunikatywny Szukamy równiez pomocników budowlanych 14/€1h CV - Proszę wysyłać na podany adres mailowy @ https://www

Konstruktor / Konstrukcje zelbetowe

Opis oferty pracy: Miejsce pracy: Niemcy/München i Kassel Stale zatrudnienie Numer referencyjny: DE 201711/Precast /CAD 1 Opis stanowiska: 1. Samodzielne sporządzanie dokumentacji konstrukcji: planów szalunkowych oraz planów zbrojeniowych na podstawie obliczeń statycznych 2. Rysowanie pojedynczych elementów: beton, żelbety, beton sprężony Wymagania: 1

Asystent Konstrukcje Budowlane–dokumentacja wykonawcza
Monika Strokol Deutsch-Polnische Personalberatung wrocław, dolnośląskie

Opis oferty pracy: Aktualnie poszukujemy fachowców do biura projektowego na terenie Niemiec (stale zatrudnienie) ze znajomoscia j. niemieckiego na poziomie min. B1 na stanowisko: KONSTRUKTOR CAD/KRESLARZ CAD/ Asystent/PROJEKTANT Konstrukcji Budowlanych –dokumentacja wykonawcza. Na etapie projektu wykonawczego potrzebne są bardziej szczegółowe obliczenia i rysunki

Projektant Kolejowy
Cowi Polska wrocław, dolnośląskie

Projektant Kolejowy Miejsce pracy: Wrocław Czy chciałbyś pracować w gronie wysokiej klasy specjalistów z branży kolejowej realizujących ciekawe projekty w obszarze infrastruktury kolejowej?   Profil firmy:   COWI Polska Sp. z o.o. jest firmą konsultingową działającą w obszarze inżynierii i GIS. Firma stanowi część międzynarodowej Grupy COWI (www

Konstruktor mechanik
Zakład Produkcji Urządzeń Automatyki wrocław, dolnośląskie

Opis oferty pracy: ZPUA Spółka o. o. zatrudni Konstruktora mechanika Osoba na tym stanowisku będzie się zajmować: - projektowaniem oraz konstruowaniem maszyn i urządzeń w środowisku 3D ( Inventor ) - tworzeniem dokumentacji technicznej - prowadzeniem projektów wdrożenia produktów do produkcji - współpraca z technologiem oraz