Szczegóły oferty

Projektant grafiki

OFERTA NIEAKTUALNA

poznań, wielkopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-22

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-25

Data wygaśnięcia:
2018-06-05

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł projektant grafiki - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: wyższe (w tym licencjat) - umiejętności: doświadczenie zawodowe, staż: 4 lat

Zakres obowiązków:

  • malowanie grafiki na ścianach, samochodach, we wnętrzach hoteli, restauracji, firm, malowanie graffiti, projektowanie opakowań i ogólnego wyglądu różnego rodzaju produktów, projektowanie oraz realizacja plakatów reklamowych, artystycznych, reklam ukierunkowanych na rynek wschodni, współpraca z rosyjskojęzycznym zespołem, konsultacje z rosyjskojęzycznym klientem

Wytyczne do aplikacji:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu Czarnieckiego 9 Poznań 61-538 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

W celu zgłosenia należy dostarczyć: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).