Podstawowe informacje

projektant grafiki

OFERTA NIEAKTUALNA

Poznań, Wielkopolskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
25-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - projektant grafiki

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - umiejętności: doświadczenie zawodowe, staż: 4 lat

Zakres obowiązków:

  • malowanie grafiki na ścianach, samochodach, we wnętrzach hoteli, restauracji, firm, malowanie graffiti, projektowanie opakowań i ogólnego wyglądu różnego rodzaju produktów, projektowanie oraz realizacja plakatów reklamowych, artystycznych, reklam ukierunkowanych na rynek wschodni, współpraca z rosyjskojęzycznym zespołem, konsultacje z rosyjskojęzycznym klientem

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu Czarnieckiego 9 Poznań 61-538 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Osoby zainteresowane ofertą powinny dostarczyć: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 05.06.2018