Szczegóły oferty

Projektant-branża telekomunikacyjna

FONON Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2019-11-06

Data pierwszej publikacji:
2019-11-04

Data ostatniej aktualizacji:
2019-11-10

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
infopraca.pl

Artykuł                  Projektant-branża telekomunikacyjna              - obrazek nagłówkowy

Opis stanowiska pracy

Zadania realizowane na tym stanowisku obejmują:

  • przygotowanie nowych i weryfikacja istniejących koncepcji budowy sieci światłowodowej, w szczgólności FTTH,
  • analizowanie i przetwarzanie informacji wejściowej niezbędnej do stworzenia projektu, w tym wizje lokalne, pozyskanie map, wypisów i wyrysów z ewidencji gruntów,
  • uzgodnienia i negocjacje z urzędami administracji publicznej,
  • organizacja oraz udział w spotkaniach i naradach koordynacyjnych dotyczących prowadzenia projektów,
  • wykonywanie kompletnych projektów technicznych, budowlanych i wykonawczych w zakresie sieci telekomunikacyjnych, w tym głównie światłowodowych,
  • współpraca z przedtawicielami Inwestora w zakresie projektowym,
  • zarządzanie pracą asystentów i pracowników terenowych,
  • nadzór autorski nad wykonywanymi projektami oraz wsparcie pracowników budowy w zakresie zaawansowania prac,
  • raportowanie zaawansowania prac,
  • wsparcie techniczne i organizacyjne nad prowadzonymi wdrożeniami.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego,
  • doświadczenia w projektowaniu infrastrutkury teletechnicznej, w zakresie projektów wykonawczych i budowlanych,
  • doświadczenia w projektowaniu pasywnych sieci światłowodowych w szczególności sieci FTTH,
  • bardzo dobrej znajomości przepisów prawa budowlanego oraz procesu uzgodnień administracyjnych,
  • dobrej znajomość oprogramowania AutoCAD oraz środowiska GIS,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczgólności program Excel,
  • znajomości języka agnielskiego co najmiej na poziomie zrozumienia dokumentacji techniczej,
  • zaangażowania, dyspozycyjności, bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • umiejętności komunikacji i pracy w zespole,
  • czynnego prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • uprawenienia budowlane w specjalności telekomunikacyjnej,
  • doświadczenie zawodowe w kosztorysowaniu,
  • doświadczenie przy realizacji projekt POPC,
  • doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników lub zarządzaniu projektem.

Oferujemy:

  • pracę w spółce Fonon Sp. z o.o. należącej do GK WASKO realizującej projekty z obszaru informatyki i automatyki dla wielu branż,
  • dajemy możliwość pracy przy dużych projektach telekomunikacyjnych,
  • wsparcie pracy przez profesjonalne systemy informatyczne wspomagające projektowanie,
  • realną możliwość wdrażania inicjatyw i innowacji w używanych narzędziach projektowych oraz w całym procesie projektowym,
  • będziemy wspierać Twój rozwój zawodowy poprzez pakiet szkoleń oraz współpracę z naszymi Ekspertami,
  • dajemy możliwość dalszych awansów i zdobycia uprawnień budowlanych,
  • zadbamy o Twoje zdrowie poprzez dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karnetów sportowych (OK System).

Prezentacja firmy

FONON Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie należy do grupy kapitałowej WASKO S.A., która zatrudnia... ponad 1000 pracowników w całej Polsce.

Spółka FONON w konsorcjum z firmą Nokia Solutions and Networks Sp. z o.o. jako generalny wykonawca realizuje projekt pn. „Budowa infrastruktury systemu ERTMS/GSM-R na liniach kolejowych PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w ramach NPW ERTMS Część 1 zamówienia” na zlecenie PKP Polskich Linii Kolejowych.

GSM-R to system bezprzewodowej łączności cyfrowej dla kolei, jeden z dwóch kluczowych elementów Europejskiego Systemu Zarządzania Ruchem Kolejowym ERTMS. System GSM-R zapewnia komunikację głosową oraz transmisję danych na potrzeby eksploatacji i utrzymania infrastruktury kolejowej oraz zarządzania ruchem pociągów.
  Rozwiń