Szczegóły oferty

Programista.NET

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-05-25

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 11000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł programista.NET - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: wyższe (w tym licencjat)
  • wyższe (w tym licencjat), typ: informatyczne - umiejętności: Programowanie C# - języki obce: rosyjski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - inne zawody: Pozostali programiści aplikacji, staż: 3 lat
  • wykształcenie wyższe kier. informatyka lub matematyka, programowanie C#, 3 lata dośw.zawodowego, dobra znajomość jęz. angielskiego, rosyjskiego i polskiego w mowie i piśmie
  • Tworzenie oprogramowania w technologii ASP.NET Aktywny udział w spotkaniach projektowych Współpraca z innymi członkami zespołu w zakresie realizowanego projektu Opracowywanie dokumentacji technicznej dla tworzonego projektu i wprowadzanych zmian Przygotowywanie dedykowanych rozwiązań dla klientów w Polsce, Rosji, Ukrainie oraz wybranych krajach Europy Zachodniej.

Zakres obowiązków:

  • jw

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy Grochowska 171b Warszawa 04-111 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

cv/skierowanie

Język składanych dokumentów: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).