Szczegóły oferty

Programista Testów Automatycznych

PKO Bank Polski

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2020-02-19

Data pierwszej publikacji:
2020-02-19

Data ostatniej aktualizacji:
2020-03-08

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
praca.pl

Opis oferty pracy

DZIEŃ DOBRY W PRACY
W PKO Banku Polskim dbamy o to, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie dobry.
Tworzymy pozytywną atmosferę, doceniamy efektywną współpracę, szanujemy Twój czas prywatny.
#ZajmijStanowisko:

Departament Inicjatyw Informatycznych i Testów/Zespół Testów Automatycznych i Robotyzacji

(Warszawa)

W PKO Banku Polskim masz na dzień dobry:

  • Umowę o pracę - bo bezpieczeństwo zatrudnienia dla każdego z nas jest superważne.
  • Zdrową równowagę między pracą a życiem osobistym - bo nie samą pracą człowiek żyje.
  • Pełny pakiet benefitów: od kultury, sportu i wypoczynku, po korzystny fundusz emerytalny - bo Ty wiesz najlepiej, na czym Ci zależy.
  • Prywatną opiekę zdrowotną na terenie całej Polski - bo zdrowie jest najważniejsze.
  • Profesjonalne szkolenia - bo liczy się Twój rozwój.

Na co dzień jako Programista Testów:

  • współtworzysz strategie testów automatycznych,
  • rozwijasz środowiska testów automatycznych,
  • projektujesz, tworzysz oraz uruchamiasz testy automatyczne,
  • monitorujesz wykonywanie testów automatycznych oraz analizujesz i raportujesz wyniki,
  • tworzysz przypadki i scenariusze testowe w oparciu o wymagania oraz dokumentację projektową.

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (ew. ostatnie lata studiów lub ekwiwalent w postaci doświadczenia),
  • masz min. 2 lata doświadczenia w rozwijaniu testów automatycznych,
  • wykorzystywałeś/aś w pracy narzędzie Selenium WebDriver + Java,
  • posiadasz podstawy programowania obiektowego,
  • masz wysokie zdolności analityczne oraz kreatywne podejście do rozwiązywania problemów wynikających z testowania oprogramowania,
  • zdobyłeś/aś doświadczenie w pracy ze środowiskiem do zarządzania wersją oprogramowania,
  • jesteś komunikatywny/a i lubisz pracować w grupie.

pko, bank, bp

To dobry dzień na aplikację! #ZajmijStanowisko.

Co się stanie po kliknięciu "APLIKUJ"?
Jeśli Twoja aplikacja wzbudzi nasze zainteresowanie, rekruter PKO Banku Polskiego zadzwoni do Ciebie, żeby umówić się na rozmowę rekrutacyjną. Do usłyszenia!

Poznaj

438

aktualnych ofert pracy

Zobacz na mapie

Dlaczego warto wybrać PKO Bank Polski?

Tworzymy największy bank w Polsce. Nasze produkty i usługi finansowe należą do najnowocześniejszych na świecie. Z sukcesem wdrażamy nowoczesne technologie, korzystając z potencjału naszych Pracowników. Stawiamy na rozwój oraz ciągłe doskonalenie. Jako technologiczny lider nadajemy ton zmianom w sektorze bankowym. Rozwijamy innowacyjne usługi i od stu lat budujemy gospodarkę.

W PKO Banku Polskim dbamy o to, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie dobry. Tworzymy pozytywną atmosferę, doceniamy efektywną współpracę, szanujemy Twój czas prywatny.

To dobry dzień na aplikację! #ZajmijStanowisko – sprawdź nasze oferty.

Więcej

Proces rekrutacji w PKO Banku Polskim

Krok Aplikacja na stanowisko
Krok Rozmowa telefoniczna
Krok Spotkanie rekrutacyjne
Krok Informacja zwrotna
Więcej

Specjalista ds. Testów Automatycznych
PKO Ubezpieczenia warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. obsługi akcji automatycznych
Homeglobal warszawa, mazowieckie

Oferta: Stanowisko:  Specjalista ds. obsługi akcji automatycznych Chcesz pracować w młodym, dynamicznym i ambitnym zespole? Nie boisz się wyzwań, lubisz nowinki technologiczne oraz pracę w przyjaznej atmosferze? Zakres obowiązków: - tworzenie, konfiguracja i raportowanie akcji SMS/EMAIL; - tworzenie treści do komunikatów SMS/EMAIL;

Specjalista ds. obsługi akcji automatycznych Chcesz pracować w młodym, dynamicznym i ambitnym zespole? Nie boisz się wyzwań, lubisz nowinki technologiczne oraz pracę w przyjaznej atmosferze? Zakres obowiązków: tworzenie, konfiguracja i raportowanie akcji SMS/EMAIL; tworzenie

Specjalista ds. Testów

Inżynier ds. testów
HedOne warszawa, mazowieckie

Dla naszego klienta poszukujemy: Inżyniera ds. testów Data rozpoczęcia: • JAK NAJSZYBCIEJ Obowiązki związane z pracą: • Wsparcie bieżących operacji produkcyjnych dla procesów testowych • Wybór dostawców sprzętu i utrzymywanie z nimi stałego kontaktu • Tworzenie oprogramowania testowego i analiza wydajności procesów testowych

Programista www
Ogłoszenie użytkownika OLX warszawa, mazowieckie

zakres zadań: rozwój i poprawne funkcjonowanie platformy spółki, programowanie nowych elementów.     oczekiwania: znajomość standardów i narzędzi wsparcia projektów, umiejętność planowania i organizacji pracy zespołu (w tym również podwykonawców), zdolność rozwiązywania problemów   mile widziane umiejętności: